I ove godine Hrvatske željeznice kroz projekt „Vlakom na more” djeci, učenicima, redovitim studentima, umirovljenicima i osobama starijima od 65 godina nude besplatan prijevoz, a za ostale je osiguran poseban popust do 40 posto.
Tako će, primjerice, netko tko putuje od Virovitice do Splita kartu u jednom smjeru, bez presjedanja, platiti samo 17,89 eura.
Vlak, koji kreće iz Osijeka, sa Željezničkog kolodvora u Virovitici polazi svakoga dana u 22 sata (počevši od 27. lipnja), a u Split stiže u 8.49 sati.
Postoji i mogućnost putovanja prema Šibeniku, no tada se presjeda u Perkoviću.
Ovi vlakovi voze do 29. kolovoza.
Više možete doznati OVDJE (www.vpz.hr, hzpp.hr, Fotografija/Ilustracija: Kristijan Toplak)

