U sali za sastanke Grada Virovitice danas (utorak) je održan svečani prijem za najbolje učenike gradskih škola i Katoličke osnovne škole. U pratnji svojih ravnatelja, učenici su primili priznanja za svoj trud, rad i iznimne uspjehe – prijenosna računala koja im je uručio gradonačelnik Ivica Kirin. Time je Grad Virovitica nastavio s tradicijom nagrađivanja najboljih učenika škola kojima je osnivač, kao i Katoličke osnovne škole.
Zaslužene laptope na poklon dobili su:
- Katarina Kanjka, najbolja učenica OŠ Vladimira Nazora Virovitica te ujedno i najbolja učenica osnovnih škola Virovitičko-podravske županije
- Patrik Grahovac, najbolji učenik OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica
- Franka Jakelić, najbolja učenica Katoličke osnovne škole u Virovitici
- Helena Bošnjak, najbolja učenica Osnovne škole pri Centru za odgoj, obrazovanje i razvojnu podršku dr. Terezija Salaj Rakić
- Leonarda Đanić, najbolja učenica Srednje škole pri Centru za odgoj, obrazovanje i razvojnu podršku dr. Terezija Salaj Rakić
- Filip Cindrić, najbolji učenik Osnovne glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica te ujedno i najbolji učenik umjetničkih glazbenih škola Virovitičko-podravske županije
- Damjan Krupa, najbolji učenik Srednje glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica. Damjan danas nije bio s nama te će mu poklon biti uručen naknadno.
U pratnji učenika bili su i ravnatelji škola, a najučenicima čestitke su uputili i zamjenica gradonačelnika Vlasta Honjek – Golinac te pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti Alen Bjelica.


















