Završen prvi dio 22. PRAJO & CO. CUP-a

Objavljeno:

Podijeli:

Popularni sadržaj

Odigrane su i posljednje utakmice prvog dijela natjecanja malonogometnog prvenstva. Unatoč porazu od favorizirane ”Patike” ekipa ”Grad Virovitica 1234” se plasirala u završnicu turnira među šesnaest najkvalitetnijih ekipa.Odigrane su i posljednje utakmice prvog dijela natjecanja malonogometnog prvenstva. Unatoč porazu od favorizirane ”Patike” ekipa ”Grad Virovitica 1234” se plasirala u završnicu turnira među šesnaest najkvalitetnijih ekipa.Završetkom prvog dijela formirane su i četiri skupine za drugi dio natjecanja i napravljen raspored odigravanja utakmica.

SKUPINA A

DOMUS
MNK VIROVITICA juniori
V-10 KUTINA
MNK KUMOVI

SKUPINA B

NOĆNI BAR PATIKA
NO LIMIT – KOGRAD
NSD MUP AGRAM SERVIS
INTER MARKT-SLAVIĆ VIROVITICA

SKUPINA C

SLATINA BETON
GRADSKI DEČKI-OSIJEK
INTERHOLZ-BARCS
STAKLOPROM GALERIJA RAA-VINKOVCI

SKUPINA D

GRAD VIROVITICA 1234
KMF ”GATARIĆ”
BOSANSKI BROD
MNK”VTC”-STIL ILIČIĆ

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA

PETAK 02.01.2009.
17,30 NSD MUP AGRAM SERVIS – NO LIMIT-KOGRAD
18,10 DOMUS – MNK KUMOVI
18,50 INTER MARKT-SLAVIĆ – NSD MUP AGRAM SERVIS
19,30 MNK VIROVITICA juniori – DOMUS

SUBOTA 03.01.2009.
17,30 STAKLOPROM – SLATINA BETON
18,10 KMF”GATARIĆ”-BOSANSKI BROD
18,50 V-10 KUTINA-MNK KUMOVI
19,30 GRAD VIROVITICA 1234 – KMF”GATARIĆ”
20,50 KMF”GATARIĆ-MNK”VTC”-STIL ILIČIĆ

NEDJELJA 04.01.2009.
17,30 GRADSKI DEČKI – SLATINA BETON
18,10 NOĆNI BAR PATIKA – INTERMARKT-SLAVIĆ
18,50 INTERHOLZ – GRADSKI DEČKI
19,30 MNK VIROVITICA juniori – KUMOVI

PONEDJELJAK 05.01.2009.

17,30 BOSANSKI BROD – MNK”VTC”-STIL ILIČIĆ
18,10 SLATINA BETON – INTERHOLZ
18,50 GRAD VIROVITICA 1234 – BOSANSKI BROD
19,30

UTORAK 06.01.2009.
17.30 PATIKA – NO LIMIT KOGRAD
18,10 STAKLOPROM – GRADSKI DEČKI
18,50 NSD MUP AGRAM SERVIS – NOĆNI BAR PATIKA
19,30 INTERHOLZ – STAKLOPROM

SRIJEDA 07.01.2009.
17,30 V-10 KUTINA – MNK VIROVITICA juniori
18,10 MNK”VTC”-STIL ILIČIĆ – GRAD VIROVITICA 1234
18,50 DOMUS – V-10 KUTINA
19,30 NO LIMIT-KOGRAD – INTERMARKT SLAVIĆ

Odigrane su i utakmice u najmlađoj kategoriji U-12 i postignuti su slijedeći rezultati:

SUHOPOLJE 1 – MLADOST ČAĐAVICA – 5 : 0
DARUVAR – VIROVITICA 2 – 1 : 0
OMLADINAC – NAPREDAK – 0 : 2
SUHOPOLJE 1 – DARUVAR – 1 : 0
MLADOST ČAĐAVICA – NAPREDAK – 2 : 7
VIROVITICA 2 – OMLADINAC – 13 : 0
DARUVAR – MLADOST ČAĐAVICA – 1 : 0
NAPREDAK – VIROVITICA 2 – 0 : 4
TURANOVAC – VIROVITICA 1 – 0 : 4
SVETI ĐURAĐ DOMUS – SOKOL – 0 : 0
SUHOPOLJE 2 – TURANOVAC – 3 : 0
SOKOL – VIROVITICA 1 – 3 : 1
SVETI ĐURAĐ DOMUS – SUHOPOLJE 2 – 1 : 4

Skip to content