Podijeli:

Slične objave

VIRO Virovitica razmontirala Ivansku

Popularni sadržaj

Uh kako je to dobro izgledalo na parketu. Rukometaši Viro Virovitice lakoćom su svladali Ivansku u derbiju 12. kola II. HRL sjever. Bilo je 36:26 (22:9). Posebno je impresivno izgledala prva dionica. “Slatki” su “letjeli terenom” uz granitnu obranu koja je prvi gol dobila tek u 8. minuti (7:1). Gosti su tu prvu dionicu okončali s 22 lopte u mreži i samo 9 postignutih golova. Sve poluge novog trenera Dalibora Sokača djelovale su savršeno. U nastavku, je domaći strateg priliku dao mlađim igračima. U rezimeu dvoboja, Tomislav Vrbančić je bo najefikasniji s 8 golova, šest je dodao Matko Crljenić, a po pet su se puta u listu strijelaca upisali Ivan Berkec i Davor Škalić. Đud je dodao deset, a Galetić osam obrana. U idućem kolu, Viro Virovitica, koja je nadalje vodeći sastav lige sa 20 osvojenih bodova, gostovat će kod Broda u Slavonskom Brodu.