Počinje 7. međunarodni rukometni turnir za mlađe kadete – u petak u 17 sati Viro Virovitica igra protiv beogradskog Partizana

Objavljeno:

Podijeli:

Popularni sadržaj

rukometZanimljivo će biti iduća tri dana u Virovitici gdje će se od petka do nedjelje igrati 7. međunarodni rukometni turnir za mlađe kadete. Već prvog dana, na rasporedu je i jedna iznimno zanimljiva utakmica u kojoj će od 17 sati, u Sportskoj dvorani Tehničke škole igrati Viro Virovitica – Partizan Beograd.

Raspored odigravanja utakmica:

Petak, 25. siječnja, dvorana Tehničke škole Virovitica
9 – 15.30 h – DOLAZAK I PRIJAM EKIPA SUDIONIKA
16 – 18 h – UTAKMICE 1. KOLA PO SKUPINAMA
18 h – SVEČANOST OTVARENJA TURNIRA
18.15 – 20.15 h – UTAKMICE 1. KOLA PO SKUPINAMA – NASTAVAK
21 h – SASTANAK TRENERA I SLUŽBENIH OSOBA EKIPA UZ PRIGODNI DOMJENAK
Skupina A
1. RK CO ZAGREB (Hr)
2. RK PARTIZAN (Srb)
3. RK VIRO VIROVITICA (Hr)
4. RK JERUZALEM (Slo)
Skupina B
1. RK CELJE PL (Slo)
2. RK RASTIMO (Srb)
3. RK VESZPREM (Mađ)
4. ŠR KARLOVAC (Hr)

Petak, 25. siječnja, dvorana Tehničke škole Virovitica
1. kolo
16 h – RK CELJE PL – ŠR KARLOVAC
17 h – RK PARTIZAN – RK VIRO VIROVITICA
18.15 h – RK RASTIMO – RK VESZPREM
19.15 h – RK CO ZAGREB – RK JERUZALEM

Subota, 26. siječnja, dvorana OŠ IBM
2. kolo skupina A
9 h – RK CO ZAGREB – RK VIRO VIROVITICA
10 h – RK JERUZALEM – RK PARTIZAN
3. kolo skupina A
11.15 h – RK VIRO VIROVITICA – RK JERUZALENM
12.15 h – RK PARTIZAN – RK CO ZAGREB

Subota 26. siječnja, dvorana Tehničke škole
2. kolo skupine B
9 h – RK CELJE PL – RK VESZPREM
10 h – ŠR KARLOVAC – TK RASTIMO
3. kolo skupine B
11.15 h – RK RASTIMO – RK CELJE PL
12.15 h – RK VESZPREM – ŠR KARLOVAC
RAZIGRAVANJE ZA PLASMAN:
Subota, 26. siječnja, dvorana Tehničke škole Virovitica
Malo polufinale: u 16 h A4 – B3; u 17 h A3 – B4
Veliko polufinale: u 18 h A1 – B2; u 19 h A2 – B1

Nedjelja, 27. siječnja, dvorana Tehničke škole Virovitica
Utakmica za 7. mjesto

10 h – Poraženi u malom polufinalu
Utakmica za 5. mjesto

11 h – Pobjednici u malom polufinalu
Utakmica za 3. mjesto
12 h – Poraženi u velikom polufinalu
Finale
13.15 h – Pobjednici u velikom polufinalu.

www.icv.hr

Skip to content