Objavljeno:

Podijeli:

Slične objave

Održana utrka “Virovitica 1234 – Doživjeti stotu”

Popularni sadržaj

U centru Virovitice održana je već tradicionalna 9. po redu Međunarodna atletska ulična utrka Virovitica 1234 – Doživjeti stotu, na kojoj je sudjelovalo preko 1000 atletičara iz Virovitice i okolnih gradova ( Slavonskog Broda, Koprivnice, Slatine, Sesveta…). Atletičari su se natjecali u 18 uzrasnih kategorija. Svim natjecateljima osiguran je bespatan obrok, napitak i majica s logom utrke koju su organizirali Športska zajednica grada Virovitice, Turistička zajednica grada i Grad Virovitica. Inače, medalje najboljim atletičarima uručili su gradonačelnik Grada Virovitice, Ivica Kirin i pročelnik Upravnog odjela za društvene djelatnosti, Alen Bjelica.

Rezultati:

Predškolski uzrast 2009. godište i mlađe djevojčice:
1. Pokupić Klara
2. Kosi Tamara
3. Drljić Ema
4. Pleša Nela

Predškolski uzrast 2009. godište i mlađi dječaci:
1. Rogić Ivan
2. Jug Mario
3. Eškinja Marko
4. Kukić Andrej

Predškolski uzrast 2006. godište i mlađe djevojčice:
1. Tumpić Leona
2. Mandić Hana
3. Bubnjić Petra
4. Medved Ana

Predškolski uzrast 2006. godište i mlađi dječaci:
1. Reščić Dino
2. Blažević Mateo
3. Amidžić Rafael
4. Moslavac Matko

Školska djeca 1. i 2. razred OŠ mlađe djevojčice:
1. Ruhek Leona
2. Poljak Buga
3. Černezi Petra
4. Keleković Lucija

Školska djeca 1. i 2. razred OŠ mlađi dječaci:
1. Filipović Tin
2. Pauković Domagoj
3. Tumpić Tin
4. Mucak Ivan

Školska djeca 3. i 4. razred OŠ mlađe djevojčice:
1. Šarac Marta
2. Meretaj Matea
3. Treščec Ivana
4. Blažev Ana

Školska djeca 3. i 4. razred OŠ mlađi dječaci:
1. Tumpić Antonio
2. Smiljanović Matej
3. Jurić Leopold
4. Meszeš Ronaldo

Djeca s posebnim potrebama OŠ:
1. Rogić Mateo
2. Gadanac Josip
3. Gadanac Martin
4. Horvat Tatjana

Školska djeca 5. i 6. razred OŠ djevojčice:
1. Rakijašić Paula
2. Ferenčić Nikolina
3. Biuk Maja
4. Baniček Lana

Školska djeca 5. i 6. razred OŠ dječaci:
1. Sinjaković Davor
2. Sakač Stjepan
3. Bilović Ivan
4. Kolar Manuel

Školska djeca 7. i 8. razred OŠ djevojčice:
1. Petrović Marija
2. Novosel Ela
3. Kiš Doroteja
4. Bartuović Matea

Školska djeca 7. i 8. razred OŠ dječaci:
1. Holi Leonardo
2. Posavec Enio
3. Petrović Sven
4. Mrkša Andrej

Srednja škola 1. i 2. razred djevojčice:
1. Santi Dorotea
2. Galetić Iva
3. Poljanac Stela
4. Balint Tea

Srednja škola 1. i 2. razred dječaci:
1. Tomeković Josip
2. Rakovija Ivan
3. Kiš Marijo
4. Capan Robert

Srednja škola 3. i 4. razred juniorke:
1. Plavšić Lidija
2. Majstorović Ana
3. Grlica Ana
4. Mikolčić Martina
Srednja škola 3. i 4. razred juniori:
1. Zubak Ivan
2. Vučemilović Sven
3. Prebeg Dario
4. Lovreković Marin

Rekreativke 1977. godište i starije:
1. Rošić Bali Selma
2. Borić Nada
3. Majetić Danijela
4. Meseš Ildiko

Rekreativci 1977. godište i starije:
1. Bajsar Igor
2. Silner Krunoslav
3. Lukačević Ivica
4. Pauković Goran

(www.icv.hr; vle; fotografije: Matija Rođak & Kristijan Toplak)

Skip to content