Objavljeno:

Podijeli:

Slične objave

Održana 6. Međunarodna ulična trka – Virovitica 1.2.3.4…doživjeti stotu

Popularni sadržaj

U organizaciji Grada Virovitice, Turističke zajednice Grada Virovitice i Zajednice športskih udruga Grada Virovitice u nedjelju je održana 6. MEĐUNARODNA ULIČNA TRKA – VIROVITICA 1.2.3.4…DOŽIVJETI STOTU.U organizaciji Grada Virovitice, Turističke zajednice Grada Virovitice i Zajednice športskih udruga Grada Virovitice u nedjelju je održana 6. MEĐUNARODNA ULIČNA TRKA – VIROVITICA 1.2.3.4…DOŽIVJETI STOTU.Utrka je održana u 18 kategorija od predškolskog uzrasta – 2004. godište i mlađih, pa sve do seniorske utrke u muškoj i ženskoj kategoriji, a u cilj je pristiglo više od 800 trkača.
Za seniore dužina staze iznosila je 5420 metara, seniorke 3235 metara, dok su natjecatelji u ostalim kategorijama morali pretrčati 300, 617 odnosno 1234 metra.
Pobjednik u seniorskoj konkurenciji bio je Laslo Toth iz Mađarske, dok je kod seniorki najbrža bila Paula Konopka iz Sl. Broda. U najmlađoj kategoriji najbrži su bili Domagoj Pauković i Lea Lješćak

Predškolski uzrast – 2004. godište i mlađe djevojčice
1. Lea Lješćak
2. Buga Poljak
3. Marina Ronik
4. Ana Meter

Predškolski uzrast – 2004. godište i mlađi dječaci
1. Domagoj Pauković
2. Fran Prister
3. Martin Špegelj
4. Matko Jug

Djeca uzrasta – 2002. godište i mlađe djevojčice
1. Lana Rajnović
2. Lucija Volenik
3. Martina Ana Matek
4. Matea Meretaj

Djeca uzrasta – 2002. godište i mlađi dječaci
1. Antonio Tumpić
2. Balint Horvath
3. Ronaldo Meseš
4. Filip Đurčević

Djeca uzrasta – 2000. godište i mlađe djevojčice
1. Petra Paluška
2. Marija Majstorović
3. Heidi Černeli
4. Vanesa Kasa

Djeca uzrasta – 2000. godište i mlađi dječaci
1. Marino Kasa
2. Birics Bence
3. Krešimir Pilek
4. Matej Kosina

Djeca s posebnim potrebama (osnovna škola)
1. Antonijo Janček
2. Vedran Pleša
3. Srećko Rimac
4. Josip Salopek

Mlađe djevojčice – 1998. godište i mlađe
1. Nagy Lili
2. Anja Arbanas
3. Maja Mihalina
4. Sara Nagy

Mlađi dječaci – 1998. godište i mlađi
1. Marino Bloudek
2. Luka Moislavac
3. Dino Šamec
4. Ivan Mandić

Mlađe djevojčice – 1996. godište i mlađe
1. Hilda Heler
2. Iva Galetić
3. Stela Poljanac
4. Marija Petranović

Mlađi dječaci – 1996. godište i mlađi
1. Kristijan Jamer
2. Tomislav Jaković
3. Ivan Zubak
4. Josip Vuzem

Starije djevojčice – 1994. godište i mlađe
1. Doroteja Santi
2. Ana Žutić
3. Eszter Nagy
4. Kristina Kovačić

Stariji dječaci – 1994. godište i mlađi
1. Mateo Lončar
2. Matko Duvnjak
3. Kristijan Ojdanić
4. Josip Jaković

Juniorke – 1992. godište i mlađe
1. Lea lisinski
2. Ana Rajnović
3. Kornelija Potrata
4. Sanela Kolarić

Juniori – 1992. godište i mlađi
1. Toni Bosak
2. Ante Mikulić
3. Benjamin Šantoši
4. Luka Knežević

Rekreativke 1977. godište i starije
1. Suzana Brlas
2. Kornelija Nagy
3. Nada Borić

Rekreativci 1977. godište i stariji
1. Krunoslav Silner
2. Antun Šerment
3. Damir Marenić
4. Ivan Razlog

Seniorke – glavna ženska trka
1. Paula Konopka
2. Vewronika Jaković
3. Sanja Begović
4. Anja Arbanas

Seniori – glavna muška trka
1. Laszlo Toth
2. Zoran Žilić
3. David Kiss
4. Toni Bosak

Skip to content