Objavljeno:

Podijeli:

Slične objave

Održana 5. Međunarodna ulična trka – Virovitica 1.2.3.4…doživjeti stotu

Popularni sadržaj

U organizaciji Grada Virovitice, Turističke zajednice Grada Virovitice i Zajednice športskih udruga Grada Virovitice jučer je održana 5. MEĐUNARODNA ULIČNA TRKA – VIROVITICA 1.2.3.4…DOŽIVJETI STOTU.U organizaciji Grada Virovitice, Turističke zajednice Grada Virovitice i Zajednice športskih udruga Grada Virovitice jučer je održana 5. MEĐUNARODNA ULIČNA TRKA – VIROVITICA 1.2.3.4…DOŽIVJETI STOTU.
Utrka je održana u 17 kategorija od predškolskog uzrasta – 2003. godište i mlađih, pa sve do seniorske utrke u muškoj i ženskoj kategoriji, a u cilj je pristiglo 547 trkača iz Hrvatske, Mađarske, Slovenije, Srbije i Crne Gore.
Za seniore dužina staze iznosila je 5420 metara, seniorke 3235 metara, dok su natjecatelji u ostalim kategorijama morali pretrčati 300, 617 odnosno 1234 metra.
Pobjednik u seniorskoj konkurenciji bio je Mirko Petrović iz Užica – Srbija s vremenom 16.03 minuta, dok je kod seniorki najbrža bila Ana Subotić iz Ivanjice s vremenom 11.14 minuta. Rekord staze na taj način i dalje je ostao u vlasništvu Slavka Petrovića u muškoj i Sonje Roman u ženskoj konkurenciji.
Treba istaknuti i da je najmlađa sudionica trke bila dvogodišnja Lorena Volenik, a kod trkača to su bili trogodišnji Niko Hercigonja, Deni Vernik i Mate Blažević.
Najstariji sudionik bio je 56-godišnji Zdenko Jambrešić iz Slavonskog Broda.

Predškolski uzrast – 2003. godište i mlađe djevojčice
1. Ana Blažev
2. Klara Moslavac
3. Ana Culej
4. Tonka Oršulić

Predškolski uzrast – 2003. godište i mlađi dječaci
1. Filip Đurčević
2. Ronaldo Meseš
3. Niko Zečević
4. Toni Bajan

Djeca uzrasta – 2001. godište i mlađe djevojčice
1. Lucija Jauk
2. Marina Tomić
3. Laura Kolesarić
4. Klara Sabo

Djeca uzrasta – 2001. godište i mlađi dječaci
1. Mario Bošnjaković
2. Krešemir Pilek
3. Denis Ronik
4. David Brnjas

Djeca uzrasta – 1999. godište i mlađe djevojčice
1. Maja Mihalina
2. Ana Petanović
3. Silvija Alich
4. Valentina Repinc

Djeca uzrasta – 1999. godište i mlađi dječaci
1. Marino Bloudek
2. Tomislav Radić
3. Karlo Vašarević
4. Leo Rajnović

Mlađe djevojčice – 1997. godište i mlađe
1. Doroteja Santi
2. Mateja Minauf
3. Marina Metić
4. Anja Arbanas

Mlađi dječaci – 1997. godište i mlađi
1. Tomislav Jaković
2. Benjamin Alinčić
3. Ivan Đukić
4. Mirko Filipović

Mlađe djevojčice – 1995. godište i mlađe
1. Valentina Jurić
2. Lucija Safundžić
3. Hilda Heller
4. Marija Petanović

Mlađi dječaci – 1995. godište i mlađi

1. Matko Duvnjak
2. Nino Turopoli
3. Mirko-Nikolić Kajić
4. Ivan Kovač

Starije djevojčice – 1993. godište i mlađe
1. Ana Žutić
2. Simona Zeman
3. Ivana Kutnjak
4. Marija Šutalo

Stariji dječaci – 1993. godište i mlađi
1. Josip Opačak
2. Filip Knežević
3. Matej Devčić
4. Josip Milković

Juniorke – 1993. godište i mlađe
1. Lea lisinski
2. Kristina Prepelec
3. Ivana petrović
4. Lucija Jug

Juniori – 1993. godište i mlađi
1. Matija Gabrić
2. Ante Mikulić
3. Hrvoje Javorović
4. Benjamin Šantoši

Rekreativci 1976. godište i stariji
1. Tibor Domjan
2. Nikola Valenčić
3. Antun Šeremet
4. Damir Safundžić

Rekreativke 1976. godište i starije
1. Kornelija Kolesarić – Nagy
2. Nada Borić
3. Nevenka Andrić
4. Andreja Andrić

Seniorke – glavna ženska trka
1. Ana Subotić……..11.14 minuta
2. Ida Šurbek
3. Tanja Buneta
4. Paula Konopka

Seniori – glavna muška trka
1. Mirko Petrović….16.03 minuta
2. Csillag Balazs
3. Goran Stoiljković
4. Danijel Vukajlović

Skip to content