Održana 2. Nagrada Virovitice

Objavljeno:

Podijeli:

Popularni sadržaj

Na karting stazi u Virovitici, uz odličnu organizaciju Auto moto karting kluba Cobra iz Virovitice u nedjelju je održana 2. Nagrada Virovitice, karting utrka na kojoj su nastupili vozači iz deset hrvatskih klubova.Na karting stazi u Virovitici, uz odličnu organizaciju Auto moto karting kluba Cobra iz Virovitice u nedjelju je održana 2. Nagrada Virovitice, karting utrka na kojoj su nastupili vozači iz deset hrvatskih klubova.
U pojedinačnoj konkurenciji vodile su se izjednačene borbe, a kuriozitet utrke predstavlja činjenica da je u svim kategorijama pobijedio vozač iz drugog karting kluba.

Klasa 9 (ECO KART)
1. Samir SMAILAGIĆ – AK Info Kart 40 bodova
2. Ivijan RAJNOVIĆ- AMKK Cobra Virovitica 30 bodova
3. Vladimir VUKOBRAT- AK Info Kart 20 bodova
4. Tarik PLIČANIĆ- AK Info Kart 20 bodova
5. Alan VORKAPIĆ- KK Koprivnica 20 bodova
6. Tomislav LOVRENC- AK Podravina 20 bodova

Klasa 7 (C125 SENIOR)
1. Marko SITARIĆ – KK Koprivnica 40 bodova
2. Žarko MARTINJAK – KK Koprivnica 30 bodova
3. Miroslav ŠAJNIĆ – KK 1 22 boda
4. Branimir ROJKO – KK Koprivnica 22 boda
5. Zlatko KOVAČIĆ – KK Koprivnica 14 bodova
6. Zlatko BANIĆ – SAK Split 12 bodova
7. Siniša MIŠIĆ – AMKK Cobra Virovitica 10 bodova

Klasa 5 (ROTAKS JUNIOR)
1. Nikola BELOHRADSKI – AKK Zanatlija 40 bodova
2. Martin KODRIĆ – KK 1 27 bodova
3. Mislav MIKULEC – AK Podravina 27 bodova
4. Filip ROMIĆ – AMKK Cobra Virovitica 20 bodova
5. Dominik ĐURĐ – KK Koprivnica 16 bodova

Klasa 3 (MINI KART)
1.Juraj KOVAČIĆ – KK 1 40 bodova
2. Wiliam MUCAK – KK 1 30 bodova
3. Moni PETROVIĆ- AK Speedy 24 boda
4. Benjamin ŽGANEC – KK1 20 bodova
5. Dino PALEKA – KK Koprivnica 16 bodova
6. Željko ROMIĆ – AMKK Cobra Virovitica

Klasa 2 (KADET COMER 60)

1. Damian SEKULIĆ KU Novi Marof
2. Fran TISAJ KK Koprivnica
3. Mihael MERETAJ AMKK Cobra Virovitica
4. Corina LUKŠA AMKK Cobra Virovitica
5. Karla ŠVEC AK Podravina
6. Muhammad PLIČANIĆ AK INFO Kart
7. Luka MOSLAVAC AMKK Cobra Virovitica

Klasa (ROTAKS MICRO)
1.Željko Romić – AMKK Cobra Virovitica

Klasa 1 (50)

1. Matija KOVAČIĆ – KK 1
2. Dorian VARGOVIĆ – AMKK Cobra Virovitica
3. Tin VORKAPIĆ – KK Koprivnica
4. Tanya MIRT – AMD Krško
5. Matija HABEK – KU Novi Marof
6. Jan POKOS – AK Speedy
7. Filip VUKOVIĆ – AMKK Cobra Virovitica

(foto: Marko Kovač/ R.C. )

Skip to content