Na asistenciju Filipa Škare u 76. minuti, Matej Devčić bio je jedini strijelac prijateljskog dvoboja PMSC – Virovitica koji se igrao u Pečuhu. Nogometaši trenera Elvisa Vinaka prikazali su odličnu igru protiv jakog protivnika i zasluženo slavili. Istodobno, kadeti Virovitice su „razmontirali“ vršnjake MFC Pecsi. Zabili su im osam komada. Tri gola je zabio Brdarić, Prugovečki je dodao dva, a po jednom su zabili Mrazović, Vampovac i S. Rajnović.
Jambrušić, Starčević, Prlić i Šimunić „razbili Dravu“
Croatia iz Grabrovnice odigrala je pripremnu utakmicu protiv domaće Drave u Novigradu Podravskom, te ostvarila pobjedu od 4:0. Pogotke za Croatiju postigli su Jambrušić, Starčević, Prlić, te Šimunić. Nogometaši iz Grabrovnice sljedeću pripremnu utakmicu igraju u srijedu 6. veljače protiv Virovitice na igralištu Vegeške s početkom od 15 sati.
Ozren Vurdelja zabio dva komada
Slatinčani su na svom stadionu odigrali pripremnu utakmicu protiv Donjeg Miholjca. Dvoboj je završio neodlučeno 2:2. Oba zgoditka za Slatinu postigao je Ozren Vurdelja. Slatinčani nastavljaju s pripremnim utakmicama sljedeći vikend. U subotu 9. veljače u goste im dolaze Kozice. Utakmica je na rasporedu u 14,30 sati. (www.icv.hr)