Objavljeno:

Podijeli:

Slične objave

Karting utrka ”Rokovo 2009”

Popularni sadržaj

Na karting stazi u Virovitici u održana je utrka ”Rokovo 2009” na kojoj su nastupili vozači iz 6 hrvatskih klubova.
U pojedinačnoj konkurenciji članovi AMKK Cobra Virovitica još jednom su pokazali da se u ovom klubu odlično radi…Karting utrka ”Rokovo 2009”Na karting stazi u Virovitici u održana je utrka ”Rokovo 2009” na kojoj su nastupili vozači iz 6 hrvatskih klubova.
U pojedinačnoj konkurenciji članovi AMKK Cobra Virovitica još jednom su pokazali da se u ovom klubu odlično radi, pa su u svojim klasama uvjerljivi bili Željko Romić, Ivijan Rajnović i Filip Romić. Pobjede u svojim klasama još su ostvarili i Konrad Mulvaj (AKK Podravina), Marko Sitarić( KK Koprivnica), Moni Petrović ( AK Spedy) i Damian Sekulić (KU Novi Marof).
Ekipno gledajući najviše uspjeha imali članovi KK 1 i KK Koprivnica.
A kao što je već postala praksa organizacija utrke bila je odlična što su potvrdili i svi sudionici.

Pojedinačno:

Klasa 11
1. Željko Romić – AMKK Cobra Virovitica 40 bodova
2. Marijan Vukas – AKK Podravina 30 bodova
3. Edi Žilić – AMKK Cobra Virovitica 20 bodova
4. Petra Lesicki – AKK Podravina 12 bodova
5. Corina Lukša- AMKK Cobra Virovitica 10 bodova

Klasa 10 (125)
1. Konrad Mulvaj – AKK Podravina 40 bodova
2. Mihael Štiks – AMKK Cobra Virovitica 27 bodova
3. Igor Vargović – AMKK Cobra Virovitica 27 bodova
4. Antun Kovač – Podravina 18 bodova
5. Tihomir Škvarić – AMKK Cobra Virovitica 18 bodova
6. Marko Kosić – AMKK Cobra Virovitica 12 bodova

Klasa 7
1. Marko Sitarić – KK Koprivnica 40 bodova
2. Miroslav Šajnić – KK 1 30 bodova
3. Žarko Martinjak – KK Koprivnica 24 boda
4. Hrvoje Tisaj – KK Koprivnica 20 bodova
5. Siniša Mišić – AMKK Cobra Virovitica 14 bodova
6. Zlatko Kovačić- KK Koprivnica 8 bodova

Klasa 10 (100 ICAJ)
1. Ivijan RAJNOVIC – AMKK Cobra Virovitica 40 bodova
2. Karlo KNEŽEVIC – AK INFO Kart 27 bodova
3. Mihael KIN – AMKK Cobra Virovitica 22 boda
4. Antonio KEŠERAC – AK INFO Kart 16 bodova
5. Marko KOSIC – AMKK Cobra Virovitica 16 bodova
6. Tomislav ŠKVARIC – AMKK Cobra Virovitica 15 bodova
7. Mihael ŠTIKS – AMKK Cobra Virovitica

Klasa 5

1. Filip Romić – AMKK Cobra Virovitica 40 bodova
2. Dominik Romić – AMKK Cobra Virovitica 30 bodova

Klasa 3 – MINIKART (OPGZ)

1. Moni Petrović – AK Spedy 35 bodova
2. Juraj Kovačić – KK 1 30 bodova
3. Wiliam Mucak – KK 1 27 bodova
4. Benjamin Žganec – KK1 22 boda

Klasa 2 – COMER 60 (OPGZ)

1. Damian Sekulić – KU Novi Marof 40 bodova
2. Fran Tisaj – KK Koprivnica 27 bodova
3. Muhammad Pličanić – AK INFO Kart 25 bodova
4. Mihael Meretaj – AMKK Cobra Virovitica 22 bodova
5. Luka Moslavac – AMKK Cobra Virovitica 14 bodova
6. Karla Švec – KK Koprivnica 8 bodova

Ekipno:

1. utrka
1 KK Koprivnica 43 boda
2 KK 1 42 boda
3.AK Spedy 32 boda
4 AMKK Cobra Virovitica 28 bodova
5 KU Novi Marof 20 bodova
6 AK INFO Kart 10 bodova

2. utrka

1 KK 1 42 boda
2 KU Novi Marof 20 bodova
3 AMKK Cobra Virovitica 18 bodova
4 AK Speedy 15 bodova
5 AK INFO Kart 15 bodova
6 KK Koprivnica 12 bodova

Skip to content