Objavljeno:

Podijeli:

Slične objave

Završena županijska natjecanja za Sportske igre mladih 2012

Popularni sadržaj

Završen je županijski dio natjecanja za Sportske igre mladih te su objavljena imena svih sudionika finala koje se održava u Splitu od 16.07. do 31.08.

RASPORED ZA FINALE U SPLITU 2012:
POPIS NATJECATELJA IZ VIROVITIČKO-PODRAVSKE ŽUPANIJE

Završno natjecanje u Splitu odnosno Finale, na kojem će nastupiti:

ŠAH ženska i muška 1994.i mlađi, 1997.i mlađi, 2001. i mlađi

U šahu muška kategorija 1994. i mlađi
01. – Tomislav Lukačević iz Gradina
U šahu muška kategorija 1997. i mlađi
01. – Filip Kaselj iz Gradina
U šahu muška kategorija 2001. i mlađi
01. – Nikola Mujaković iz Gradina 
U šahu ženska konkurencija 2001. i mlađe
01. – Elizabeta Kapiten iz Pitomače

STOLNI TENIS ženska i muška 1994.i mlađi, 1997.i mlađi, 2001.i mlađi

U stolnom tenisu muška kategorija 1994.i mlađi
01. – Mislav Šutalo iz Virovitice
U stolnom tenisu muška kategorija 1997.i mlađi
01. – Daniel Vidaković iz Čačinaca
U stolnom tenisu muška kategorija 2001.i mlađi
01. – Ivan Prović iz Orahovice-Pištane
U stolnom tenisu ženska kategorija 1994.i mlađe
01. – Anamarija Horvat iz Virovitice
U stolnom tenisu ženska kategorija 1997.i mlađe
01. – Katarina Ivić iz Orahovice
U stolnom tenisu ženska kategorija 2001.i mlađe
01. – Andrea Andelfinger iz Orahovice

TENIS ženska i muška 1994.i mlađi, 1997.i mlađi, 2001. i mlađi

U tenisu muška konkurencija 1994.i mlađi
01. – Marko Jurlina iz Orahovice
U tenisu ženska konkurencija 1997.i mlađe
01. – Magdalena Borić iz Orahovice

BADMINTON ženska i muška 1994.i mlađi, 1997.i mlađi, 2001.i mlađi

U badmintonu muška kategorija 1994.i mlađi
01. – Sven Vučemilović iz Virovitice
U badmintonu muška konkurencija 1997.i mlađi
01. – Dominik Blažević iz Virovitice
U badmintonu ženska kategorija 1994.i mlađe
01. – Martina Borda iz Orahovice
U badmintonu ženska kategorija 1997.i mlađe
01. – Lana Majzeš iz Pitomače

MALI NOGOMET muška 1994.i mlađi

U malom nogometu muška konkurencija 1994.i mlađi
01. – DIREKTORI ili MNK KRPELJI

RUKOMET ženska 1994.i mlađi

U rukometu ženska konkurencija 1994.i mlađi
01. – ŽRK TVIN-TRGOCENTAR iz Virovitice
(U sastavu : Martina Majkovčan, Anamarija Mikulić, Nataša Miočinović, Andrea Jezidžić, Kristina Smiljčić, Lucija Sabo, Tea Feketija, Tamara Štefanec, Rea Rakošević, Marija Šutalo, Margareta Krušelj i Iva Galetić)

ODBOJKA muška 1994. i mlađi

U odbojci muška konkurencija 1994. i mlađi
01. – SLATINA iz Slatine
(U sastavu : Hrvoje klement, Igor Suhi, Hrvoje Zubak, Mario Turček, Stjepan Drenski, Marko Repić, Igor Ištvanfi, Dino Dudović, Simon Matišić, Robert Sudec, Filip Križek i Toni Hudoletnjak)

MALI NOGOMET muška 1997.i mlađi

U malom nogometu muška konkurencija 1997. i mlađi
01. – NK SUHOPOLJE

RUKOMET ženska 1997. i mlađi
Nemamo predstavnika

ODBOJKA ženska 1997. i mlađi
Nemamo predstavnika

RUKOMET muška 1994.i mlađi

U rukometu muška konkurencija 1994.i mlađi
01. – RK VIROVITICA iz Virovitice
(U sastavu : Alen Berda, Ivan Vrbančić, Ivan Predragović, Denis Kovač, Robert Rešetar, Stjepan Peršić, Tin Resler, Matej Paljar, Mateo Lončar i Marko Ognjenović)

ODBOJKA ženska 1994. i mlađi
Nemamo predstavnika

ULIČNA KOŠARKA ženska, 1994. i mlađe

U uličnoj košarci ženska konkurencija 1994. i mlađe
01. – TRATINČICE iz Čačinaca
(U sastavu : Elena Budimir, Antonela Budimir, Marija Šimatović i Marina Lukić)

GRANIČAR mješovita 2001. i mlađi

U graničaru mješovita sastava 2001. i mlađi
01. – PITOMAČA iz Pitomače

RUKOMET muška 2001.i mlađi
Nemamo predstavnika

ULIČNA KOŠARKA muška 1994. i mlađi

U uličnoj košarci u muškoj konkurenciji 1994. i mlađi
01. – KEVIN iz Orahovice
(U sastavu : Marko Jusup, Filip Radočaj, Damir Pocrnić i Lovro Bobanac)

6. SMJENA održava se od 20.08-23.08.2012

RUKOMET ženska 2001.i mlađi
Nemamo predstavnika

MALI NOGOMET ženska 1994. i mlađi
Nemamo predstavnika

MALI NOGOMET muški 2001 i mlađi

U malom nogometu u muškoj konkurenciji 2001 i mlađi
01. – SUHOPOLJSKI MALIŠANI iz Suhopolja

RUKOMET muška 1997.i mlađi

U rukometu u muškoj konkurenciji 1997.i mlađi
01. – RK VIROVITICA iz Virovitice
(U sastavu : Filip Poslek, Karlo Štimac, Leo Vernik, Luka Moslavac, Antonio Starčević, Luka Šimić, Domagoj Mrnjavčić, Dinko Baričević i Toni Kolarić)

ODBOJKA NA PIJESKU muška 1994. i mlađi 1997. i mlađi

U odbojci na pijesku u muškoj konkurenciji 1994. i mlađi
01. – BAKSUZI iz Virovitice
(U sastavu : Mario Ivanović i Mateo Gegić)
U odbojci na pijesku u muškoj konkurenciji 1997. i mlađi
01. – HAJDUK iz Orahovice
(U sastavu : Marin Vratković i Valentino Virag)

ODBOJKA NA PIJESKU ženska 1994. i mlađi 1997. i mlađi
Nemamo predstavnika

Skip to content