Upravni odjel za komunalne poslove, prostorno uređenje i graditeljstvo


Trg kralja Zvonimira 1
33000 Virovitica

Kristijan Sabo, dipl.ing.građ.
pročelnik
Tel: 033 638 216
kristijan.sabo@virovitica.hr


ODSJEK ZA KOMUNALNE POSLOVE I GRADITELJSTVO


Slađana Lazić, dipl.ing.građ.
voditeljica Odsjeka
Tel: 033 638 216
sladjana.lazic@virovitica.hr


Anja Duršot, dipl.iur
viša stručna suradnica za upravne i pravne poslove
Tel: 033 721 023
anja.dursot@virovitica.hr


Dinko Rujer, dipl. ing.agr.
viši savjetnik za komunalno gospodarstvo
Tel: 033 721 245
dinko.rujer@virovitica.hr


Darko Bukovšak, dipl.ing
viši stručni suradnik za graditeljstvo i zaštitu okoliša
Tel: 033 722 180
darko.bukovsak@virovitica.hr


Senaida Deskar, dipl.ing.građ.
viša stručna suradnica za komunalne poslove
Tel: 033 722 180
senaida.deskar@virovitica.hr


Tomislav Mikulić, ing.agr.
komunalni redar I / prometni redar
Tel: 033 800 684
Mob: 099 310 6936
tomislav.mikulic@virovitica.hr
tomislav.mik@gmail.com


Obrad Radijevac, upravni pravnik
viši referent za gradnju i upravne poslove
Tel: 033 721 023
obrad.radijevac@virovitica.hr


Damir Škorjanec
komunalni redar II / prometni redar
033 725 380
damir.skorjanec@virovitica.hr


Mario Žitković
prometni redar
Tel: 033 725 380
mario.zitkovic@virovitica.hr


ODSJEK ZA PROSTORNO UREĐENJE


mr.sc. Alida Saračević Moslavac, dipl.iur.
voditeljica Odsjeka
Tel: 033 638 887
alida.moslavac@virovitica.hr


Vedrana Pocrnić Golub, dipl.ing.arh.
viša stručna suradnica za prostorno uređenje i gradnju
Tel: 033 638 215
vedrana.pocrnic@virovitica.hr


Marija Lovreković, upravni pravnik
viša referentica za gradnju i upravne poslove
Tel: 033 638 076
marija.lovrekovic@virovitica.hr


Marko Viljevac, mag.iur.
viši stručni suradnik za gradnju i pravne poslove
033 638 886
marko.viljevac@virovitica.hr


Zvonimir Žukina
referent za prostorno uređenje
Tel: 033 638 076
zvonimir.zukina@virovitica.hr


 

Podijelite sadržaj

Grad Virovitica